Google+
13530

Avening

این هفته، گروه (بسپارش به من)، به همراه طراح داخلی مشهور یعنی (لورنس لوولین-بوون) و داوطلبان در محله (اونینگ) در (کوتسولد) دور هم جمع می¬شوند تا به (بن) که یک مدیر پروژه بود و زندگی¬اش در کسری از ثانیه بخاطر یک حادثه وحشتناک در تعطیلات به کلی دگرگون شد، کمک کنند.
در آوریل 2016 ، (بن) به همراه همسرش (الا) و دخترانش، (آیریس) سه ساله و (اولیویا) هشت ساله، در (قبرس) در تعطیلات به سر می¬بردند که ناگهان پای (بن) لیز خورد و سرش به لبه استخر اصابت کرد و منجر به شکسته شدن گردنش از سه ناحیه شد. 
بعد از ماه¬ها بستری بودن در (قبرس) و (آلمان) - (بن) به مدت چند ساعت در باند فرودگاه احیا شد - نهایتا به (بریتانیا) منتقل شد و با تلاش¬های بخش نخاع بیمارستان (سالزبری) در طول 12 ماه، وضعیت او پیشرفت چشمگیری داشته است. 
با وجود جراحاتی که زندگی¬اش را تغییر داده، این امید وجود دارد که (بن) به خانه و نزد خانواده¬اش برگشته و حتی بتواند کارش بعنوان مدیر پروژه را، این بار از خانه پی بگیرد.
اما برای تحقق این رویا، خانه او باید به درب جلو، یک بخش اضافی، بالابر و همه مواردی که برای (بن) لازم است، مانند اتاق کار، مجهز شود. 
(اونینگ)، محله فوق¬العاده¬ای است. ساکنین این منطقه زمان و پول خود را گذاشته و با بودجه¬ای که جمع شده بود، بخشی از  شیب تند تپه را برای یکی از دو قسمت خانه مسطح کردند. آنها همچنین یک سطح شیبدار بتنی را از جلوی خانه تا سر جاده ساختند. 
حالا تیم (بسپارش به من) با این ساکنین مهربان هم پیمان شده تا ساخت این خانه را تمام کنند. این خانه شامل یک پل فوق‌العاده و سه¬متری سفارشی، می¬شود، که خانه جدید را به زمین متصل می¬کند تا (بن) بتواند بار دیگر به آغوش خانواده¬اش بازگردد.

شبکه تلویزیونی مرجان. کلیه حقوق محفوظ می باشد © Website Development by AVAMAE